Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Níže uvedené obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě na stránkách www.finex-textile.cz . Obchodní podmínky určují práva a povinnosti Dodavatele a Kupujícího a řídí se právem České republiky. Je-li Kupujícím Spotřebitel, řídí se smluvní vztahy , pokud nejsou přesně těmito obchodními podmínkami přesně upravené, občanským zákoníkem. Je- li smluvní stranou Kupující Podnikatel, řídí se smluvní vztahy , pokud nejsou přesně těmito obchodními podmínkami přesně upravené, obchodním zákoníkem.

2. Základní údaje:

Dodavatel:

Finex Profi s.r.o., Zámecká 177, Zlín - Štípa, 763 14; IČO: 276 73 481, DIČ: CZ276 73 481

Další kontaktní údaje naleznete v sekci „Kontakty“ nebo „Naše prodejny“.

Bankovní detaily:

Československá obchodní banka, a.s.

Číslo účtu: 200 252 632 / 0300

Kupující (Spotřebitel):

- Je to fyzická či právnická osoba, která nenakupuje výrobky či služby za účelem dalšího prodeje nebo podnikání.

Kupující (Podnikatel):

- je to fyzická nebo právnická osoba, která nakupuje výrobky či služby za účelem dalšího prodeje nebo podnikání.

3. Objednávka zboží

Katalog zboží uvedený na stránkách www.finex-textile.cz je katalogem běžně dodávaného zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek. Kupujícímu bude vždy potvrzena dostupnost zboží buď emailem nebo telefonicky. Podáním objednávky Kupující souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

Cena v objednávce je vždy cena aktuální a konečná. Zákazník nemá nárok na další slevy (akční slevy), které nebyly platné v době uzavření objednávky.

Cena za dopravu je vždy vyjádřena v objednávce a liší se podle způsobů dodání zboží. Zboží je také možno vyzvednout osobně, a to bez nákladů na dopravu, na sídle Dodavatele nebo na jeho prodejních místech.

4. Storno objednávky

Objednávku je možné zrušit jak telefonicky, tak emailem. Storno poplatky nejsou účtovány. Při stornu objednávky je důležité vždy uvádět číslo objednávky.

5. Dodací podmínky

Termín dodání sdělí Dodavatel Kupujícímu při potvrzení objednávky. Zboží, které je skladem je zpravidla dodáváno do 3 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky.

Způsob dopravy:

Zboží, pokud není dohodnuto jinak, je zasíláno Českou poštou, Obchodním balíkem na adresu uvedenou Kupujícím na objednávce. Zboží je také možno vyzvednout osobně na sídle Dodavatele nebo na jeho prodejnách. Cena dopravy je vyjádřena na objednávce.

Platební podmínky:

Platební podmínky si Kupující určí během objednávky. Zboží je možné odeslat na dobírku, bankovním převodem nebo hotově při osobním odběru. V případě platby bankovním převodem je zboží expedováno teprve ve chvíli, kdy je Dodavateli připsána částka na účet.

CENA ZA DOPRAVU:

U zásilek do hmotnosti 30 kg včetně (tzv. "Balík do ruky") platí následující ceny:

U zásilek nad 30 kg budete o ceně za dopravu informování dodatečně, před potvrzením objednávky.

Převzetí zboží:

Před převzetím zboží doporučujeme si jej prohlédnout. Pokud zjistíte mechanické poškození obalu zásilky, sepište na místě reklamaci s pracovníkem dopravce a tento záznam si nechte dopravcem potvrdit. Pokud po otevření zásilky zjistíte, že zboží bylo poškozeno bude Vám buď zboží vyměněno nebo vráceny peníze, za předpokladu, že Dodavateli bude předložen tento reklamační protokol.

Odstoupení od smlouvy:

Každý Kupující (Spotřebitel) má právo bez udání důvodu odstoupit do 14 dnů odstoupit od smlouvy. V této lhůtě musí tuto skutečnost oznámit Dodavateli písemně na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo doporučenou poštou na adresu Dodavatele. Podmínkou vrácení zboží je následující:

- zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a nesmí být znehodnoceno

- pokud Kupující poruší originální obal u takových výrobků, u něhož se dá předpokládat, že by z hygienických či jiných důvodů nemohlo být dále používáno, není možné jej vrátit.

- spolu s vráceným zbožím je třeba doručit fakturu, dodací list nebo kopii objednávky

- náklady na dopravu spojené s vrácením zboží nese zákazník

6. Reklamace a záruční podmínky:

Záruční lhůta, která je u spotřebního zboží stanovena, pro Kupujícího - Spotřebitele na 24 měsíců a začíná běžet převzetím zboží. Záruční doba pro Kupujícího – Podnikatele se řídí Obchodním zákoníkem.

- jedná-li se o vadu odstranitelnou, má Kupující právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění závady nebo na výměnu vadné části zboží.

- jedná-li se o vadu neodstranitelnou, která brání řádnému užívání zboží, má Kupující právo na výměnu zboží nebo na odstoupení od kupní smlouvy

- záruka se nevztahuje na běžné opotřebení způsobené užíváním zboží.

- reklamaci je nutné uplatnit písemně a doručit ji spolu se zbožím na adresu Dodavatele, takovým způsobem, aby přepravou nedošlo k dalšímu poškození zboží

Vyřízení reklamace:

Dodavatel po převzetí reklamace v zákonné lhůtě na reklamaci písemně odpoví a Kupujícímu oznámí způsob řešení reklamace.

7. Ochrana osobních dat

Dodavatel shromažďuje se souhlasem Kupujícího a to jméno, adresu, telefon, email. Tyto údaje slouží k identifikaci zákazníka a správnému doručení objednávek. Pokud Kupující projeví svůj souhlas, může ho Dodavatel informovat pomocí běžných informačních kanálů o právě probíhajících prodejních akcích,novém zboží a podobně.

Sídlo firmy (sklad + výdejní místo)

Kontakt

FINEX PROFI s.r.o.
Zámecká 177
763 14 Zlín - Štípa
Czech Republic
 
www.fundeco.cz
finex@finex-textile.cz
 
774 276 969
 

 

Naše prodejny

Síť  prodejen s bytovým textilem a metráží FunDeco

Prodejny:

Otevírací doba: Po-Pá - 9:00 - 17:00