O nás

Naše společnost Finex Profi s.r.o. vznikla v roce 2006 transformací Finex – František Pastierčin, která začala pracovat na českém a slovenském trhu již v roce 1997. Od roku 1999 začal Finex působit jako distribuční sklad japonské firmy Toray Textiles Central Europe s.r.o., jež patří mezi nejvýznamnější světové výrobce polyesterových podšívek vysoké kvality. Tento sortiment byl postupně rozšířen o další druhy svrchních oděvních materiálů, které jsou zaměřeny převážně na dámskou a také pánskou vycházkovou konfekci.

V současné době působí Finex jako plnosortimentní velkoobchod s metrovým textilem jak na českém tak na slovenském trhu a postupně náš sortiment rozšiřujeme o nabídku bytového textilu a bytových doplňků jako jsou dárková balení ručníků, župany a kvalitní bavlny vhodné pro domácí doplňky a povlečení. Rádi bychom také uvedli, že námi dodávaná polyesterová podšívka je vyráběna výhradně v České republice.

Dalším krokem, kterým bychom se rádi vydali, je otevření našeho webového obchodu, který můžete najít na těchto stránkách v kategorii „Obchod“. Bohužel zatím nejsou všechny kategorie naplněny, ale intenzivně pracujeme na tom, abychom každým dnem doplňovali více a více materiálů. Proto Vás prosíme o shovívavost a budeme se snažit, abychom co nejdříve tento nedostatek odstranili.

Sídlo firmy (sklad + výdejní místo)

Kontakt

FINEX PROFI s.r.o.
Zámecká 177
763 14 Zlín - Štípa
Czech Republic
 
www.fundeco.cz
finex@finex-textile.cz
 
774 276 969
 

 

Naše prodejny

Síť  prodejen s bytovým textilem a metráží FunDeco

Prodejny:

Otevírací doba: Po-Pá - 9:00 - 17:00